Naujienos! Bioceliuliozinė Veido Kaukė Sukurta Pokyčiams

vasario 7, 2024

Pagaliau galime pasidžiaugti! Po ilgo gamybos ir kūrybos proceso išleidome ypatingą bioceliuliozinę kaukę veidui!

Kokių lakštinių kaukių būna? Ko verta vengti kaukėse? Ko galima tikėtis iš Skinlovers?

Šią veido kaukę kūrėme su Korėjos biotechnologų ir chemikų komanda. Manau, kodėl šiam produktui išsirinkome juos klausimų nekyla. Kolkas Lietuvoje negalime sukurti tokio tipo veiksmingo pluošto. Tad renkamės geriausius savo srityje ir rezultatą parvežame į Lietuvą.

Daugelis iš jūsų, greičiausiai, jau esate bandžiusios lakštines kaukes. O jeigu ne  – tuoj  pat lėkite į mūsų elektroninę svetainę. Džiaugsiuosi, kad jūsų pirmasis bandymas bus ypatingas :)

O dabar keliaujam prie esmės  - kuom jos skirias? Kaukės skiriasi, visų pirma, savo lakštu. Pradžioje buvo medvilninės kaukės, vėliau hidrogelinės, dabar iš bioceliuliozės lakštų. 

Bioceliuliozė yra 100% natūrali, biologiškai skaidoma medžiaga, pagaminta iš fermentuoto kokoso ekstrakto. Kaukės 3-D tinklelio struktūra apima bioceliuliozę, medvilnę ir vinilą ir gali savyje išlaikyti  10 kartų daugiau esencijos nei įprastose lakštinėse kaukėse, kad oda būtų maksimaliai drėkinama, maitinama ir skaistinama.

Sudrėkinta oda atrodo sveikiau, daug gražiau dengiasi makiažo produktai, o tokių kaukių naudojimas yra paprastas ir greitas.

 

Kuo dar skiriasi lakštinės kaukės?

 

Kai kurios kaukės turi daug parfumo. Atsidarius maišelį pasklinda intensyvus kvapas, o tai gali būti ne visiems priimtina, sausinti ar dirginti odą.

Svarbu atsižvelgti į ingredientus, vengti lakštinių kaukių, kur sudėtyje matyti ne tik parfum, fragrance, bet ir geraniol, kurio funkcija tokia pat – suteikti kvapą.  Alcohol – vengti, o ypatingai jeigu jis INCI pradžioje. 

Kiekviena kaukė sudėtyje turi aktyvių ingredientų, atsižvelgiant į juos pasirenkame sau tinkamiausią. Atkreipkite dėmesį į aktyviųjų komponentų procentinę išraišką. Jeigu ingredientai pačioje pabaigoje - galimai kiekis, o kartu ir poveikis, bus mažas.

Jeigu procentinės išraiškos nėra pagal INCI sąrašą žiūrėkite kokie ingredientai yra sąrašo pradžioje. Pvz: glycerin aktyvus komponentas mūsų kaukėje yra antrasis ingredientas po vandens. 

 

Kiti aktyvūs mūsų kaukės komponentai

 

Fito peptidai padeda drėkinti, maitinti odą, pasižymi antioksidantiniu poveikiu. 

Phyto - niacinamide (4%) - augalinė kilmės - niacinamidas išgaunamas iš Pietų Amerikoje augančio casaba augalo šaknies. Casaba sudėtyje yra įvairių antioksidantų, kurie atlieka vaidmenį užkertant kelią ląstelių pažeidimams, skaistina odą. Slopina odos paviršiuje nusėdusį melaniną ir odoje gaminamą melaniną (a-MSH, tirozinazės mechanizmas).

Glicerinas (6%). Glicerinas ne tik drėkina odą, bet traukia  drėgmę iš vidinių odos sluoksnių iki epidermio. Oda tampa putlesnė, atkuriama jaunatviška išvaizda.

ANTI - aging compleX (2%). Šis kompleksas susideda iš 6 natūralių ekstraktų, kurie padeda didinti odos elastingumą ir veiksmingai regeneruoja UV pažeistas odos ląsteles, ramina odą.

Lauksiu jūsų komentarų ir atgalinio ryšio!

Su meile, 

Olesia 

Šiuo metu populiaru