Kokį serumą pasirinkti ir ko tikėtis?

gruodžio 28, 2023

Serumas tai koncentruotas produktas, orientuotas į odos problemų sprendimą. 

Serumus galima naudoti po vieną ar kelis skirtingus vienu metu. Juos renkamės pagal tai, ko atitinkamu metu oda labiausiai reikalauja: drėgmės, maitinimo, raminimo, prieš raukšlinio efekto, skaistinimo ar bėrimų mažinimo. 

Taip pat skirtingus serumus galima naudoti skirtingu paros metu.  

Serumas aplikuojamas tik ant švarios veido odos: 

  • pirmajame etape nuprausiame veido odą;
  • antrajame etape naudojame toniką , kuris reguliuoja odos ph ir paruošia odą, kad aktyvūs ingredientai galėtų giliau įsiskverbti;
  • trečias etapas – naudojame serumą

 

Visi Skinlovers serumai yra pažymėti skaičiuku 3, kas nurodo jog būtent trečiajame rutinos etape juos ir naudojame. 

Po serumo tepame kremą. 

 

Taigi, kaip pasirinkti serumą?

Skinlovers šeimoje turime net 5 skirtingus serumus. 

3’P – emulsinis serumas, mūsų bestseleris. Skirtas sausai, brandžiai, mišriai odai, kuri linkusi sausėti, šerpetoti, parausti. Jo tikslas yra atstatyti odos drėgmės balansą ir padėti odai susitvarkyti su išvardintomis odos problemomis. Rezultatas - oda tampa glotni, nuraminta ir pridrėkinta. 

3’C serumas – tai SOS produktas spuoguotos ir riebios odos savininkams. Užtenka viena lašelį paskirstyti ant viso veido. Jeigu jūsų oda sausa, bet turite problemų su bėrimais menstruacijų metu ar dėl kitų priežasčių - drąsiai naudokite serumą lokaliai. 

3’A – tai retinolio emulsinis serumas, skirtas kovoti su raukšlelėmis, pigmentinėmis dėmėmis ar akne randeliais.  Retinolis tai ingredientas, kuris skatina odos regeneraciją ir eksfoliaciją Rekomenduojame jį naudoti nakčiai. 

BO – aliejinis serumas tai atradimas sausos odos savininkams, odos maitintojas, taip pat, suteikia odai spindesio ir glotnumo. Minkština odos epidermį, atstato odos apsauginį barjerą, efektyviai susitvarko su odos šerpetojimu ir pleiskanojimu. 

3’H - mūsų NAUJIENA. Vandens pagrindo serumas su hialuronu ir veganišku kolagenu . Net neabejojame, kad jis netrukus taps mūsų bestseleriu. 

Tai intensyvus drėkiklis, bet kuriam odos tipui. Kartu tai ir puikus anti-aging produktas, tinkamas naudoti dienai ir nakčiai. Ypatingai jį pamils riebios odos savininkai dėl jo lengvos vandens pagrindo tekstūros.  

Gilų drėkinimą suteikia skirtingos hialurono molekulės, esančios serume. Kolageno dėka oda bus prisotinta ir putlesnė, mimikos raukšlelės sumažės. 

 

Šiuo metu populiaru