Kaip sukurti sveikos odos efektą su BB kremu ar kremine pudra?

rugsėjo 5, 2023

Šių produktų pagalba lengvai ir paprastai sukursite sveikos bei spindinčios, lengvos ir skaisčios odos efektą. Svarbiausia žinoti kelis esminius momentus, kuriuos čia ir aptarsime. 

Pirmiausia labai svarbu tinkamai paruošti odą prieš naudojant atspalvį suvienodinančius produktus. Tinkamai neparuošus odos ji atrodys pavargusi, išryškės šerpetojimas, o makiažo priemonių padengimas primins kaukės efektą. 

BB kremas tai produktas praturtintas odą puoselėjančiomis savybėmis, suteikiantis skaistumo, lengvo švytėjimo. Taip pat jis yra praturtintas ingredientais, kurie pagražina veido odą, suteikia tolygesnį atspalvį ir maskavimą. Tačiau BB kremas nepakeičia įprasto kremo ar serumo. Prieš bet kurį BB kremą būtina naudoti kremą ir serumą. 

Eigos etapai prieš BB kremo ar kreminės pudros naudojimą:

  1. švelniai nuvalykite veido odą pašalindami visus nešvarumus
  2. naudokite odą drėkinantį toniką
  3. padenkite veido odą kremu, leiskite jam susigerti 
  • Jeigu jūsų oda ypatingai sausa, prieš kremą rekomenduojame naudoti aliejinius serumus. Jie sukuria glow (švytėjimo) efektą ant odos, neleidžia išryškėti šerpetojimui. 

Taip paruošus odą BB kremas suteiks sveiko žvilgesio ir gaivumo – pažadu!


Su kuo geriausia ant odos dengti BB kremą?

 

Būdų yra keletas, tad apie kiekvieno ypatybes plačiau. 

Paskirstyti produktą galima pirštais, kempinėle arba teptuku. Rinkitės sau patogesnį būdą. Kiekvienas iš jų suteiks skirtingą efektą. 

a) Dengiant su pirštais nepadauginkite produkto ir tolygiai jį paskirstykite. Dengiant makiažo priemones šiuo būdu veido oda pasidengs natūraliausiai. 

b) Norint tankiau maskuoti odą naudojame kempinėlę. Ji turi būti drėgna. Dažnai naudojama tose vietose, kur yra pabėrimai, raudonis bei centrinėje veido dalyje.

 

c) Tolygiausiai kreminė pudra pasiskirsto ją dengiant su kreminei pudrai skirtu šepetėliu. Šereliai turi būti drėgni. Dengiame sukamaisiais judesiais. Rekomenduojame naudoti šepetėlius su sintetiniais šereliais. 

Produktą paskirstome tolygiai ant viso veido, nepamirštame perbraukti per kaklą, ausis.  

Ką daryti jeigu norisi natūralesnio maskavimo? 

Norint lengvesnio padengimo naudojant BB kremą galima jį pamaišyti su BO aliejiniu serumu. Vieną lašą serumo susimaišome su BB kremu, tuomet dengiame ant veido odos. 

Kokios klaidos, atliekant makiažą nulemia, jog BB kremas ar kreminė pudra netolygiai pasidengia arba dienos eigoje atsiskiria?

Dažniausios klaidos: 

  1. naudojame  per didelį kiekį produktų – nuo odos paruošimo iki maskuojančių priemonių. Per didelis produktų kiekis nulems rutuliojimąsi, aplikuojant priemones vieną ant kitos

      2. neleidžiame produktams susigerti - prieš tepant BB kremą reikia palaukti 2/3 min 

      3. naudojame per daug BB kremo, ko pasekmė -  per storai dengiame produktą ant veido odos, ypač probleminėse zonose

Praktinis patarimas 

Jeigu BB kremas ar kreminė pudra atsiskiria ant nosies ar centrinės veido dalies, tai ženklas, kad naudojate per daug produkto. 

Tokiais atvejais rekomenduojame naudoti kempinėlę ir labai švelniais prisilietimais maskuoti minėtas zonas. 

Tada švelniai su fiksuojančia pudra užfiksuokite centrinę dalį. Nespauskite teptuko, odą juo lieskite kuo švelniau. 

Odos fiksavimas su biriomis ar kompaktinėmis pudromis 

  1. Jeigu jūsų oda sausa – jūs galite nefiksuoti odos su fiksuojančia pudra. Tačiau, turint tikslą kuo ilgiau išlaikyti makiažą  – fiksuoti vertėtų su pudromis skirtomis sausai odai: illuminating, transparent, miežių pudra. 
  2. Jeigu jūsų oda riebi fiksuojame su matinėmis fiksuojančiomis pudromis  (mattifying, bambuko, ryžių pudros). 

Šiuo metu populiaru