Anti-ageing – ar tai man jau reikalinga ir ką daryti, kad oda atrodytų geriausiai, kaip tik gali atrodyti?

gegužės 8, 2023

Ar jau pastebite odoje tokius pokyčius kaip?

 

Mimikos raukšlelės  

 

  

Pakitimai paakių zonoje

 

     

  

Odos papilkėjimas/odos tonuso praradimas 

 

 

 

Jei pastebi šiuos pokyčius savo odoje, tuomet pats metas į veido odos priežiūros rutiną įtraukti ANTI-AGEING liniją!

 

Visi šie pokyčiai signalizuoja mums apie atsirandančius specifinius odos poreikius. Nuo 25 metų odoje mažėja kolageno ir elastino, oda plonėja, atsiranda vis platesnis raukšlelių tinklas, paakių paburkimas, bei odos pigmentacija. Oda daug lengviau praranda drėgmę ir tuomet ją reikia prižiūrėti rūpestingiau. Jeigu pastebite šiuos pokyčius – pats laikas susipažinti su pasaulyje pripažintomis naujienomis, kurios padeda patenkinti specifinius odos poreikius. 

Ištiesų, oda turi specifinių poreikių įvairiais amžiaus tarpsniais. Su metais oda ir jos poreikiai vis kinta. Todėl šiandien susipažinsime su informacija apie tai, kokie ingredientai yra veiksmingiausi mūsų odai ir atliepia jos poreikius, atsirandančius su amžiumi. 

 

ANTI-AGEING NAUJAUSIA LINIJA su retinoliu ir peptidais pasirūpins GERIAUSIA GALIMA JŪSŲ ODOS VERSIJA

Naujausios linijos tyrimuose dalyvavo 25-45 metų amžiaus moterys. Tyrimai parodė žymius odos pokyčius, tokius kaip: raukšlių gylio sumažėjimą, odos drėgmės padidėjimą ir paakių zonos paburkimo sumažėjimą. 

Šią liniją rekomenduojama priskirti toms merginoms ir moterims, kurios pastebi pirmuosius odos pokyčius, tokius kaip: mimikos raukšlelių išryškėjimas, odos papilkėjimas, tonuso praradimas, pigmentacija. 

Naujoji Skinlovers linija buvo kurta analizuojant anti-ageing rinką bei ieškant pripažintų ir inovatyviausių ingredientų pasaulyje, kurie yra efektyvūs kovojant su mimikos raukšlelėmis ir odos papilkėjimu. Vieni tokių ingredientų yra peptidai, retinolis ir įvairūs prabangūs aliejai. 

 

KAIP ŠIE INGREDIENTAI VEIKIA? 

 

Aktyvūs ingredientai ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios produktai tampa veiksmingi. Juos atsirinkdami skyrėme ypatingą dėmesį. Plačiau panagrinėkime kelis, įdomiausius iš jų.

PEPTIDAI 

 

Pagrindinis peptido ARGIRELINE PEPTIDE SOLUTION 5% poveikis - jis veikia panašiai kaip botulinas, tačiau yra kur kas saugesnis. Jo dėka mimikos raukšlės akivaizdžiai sumažės, taip pat bus užtikrinama jų susidarymo profilaktika. Sutikite, skamba puikiai!

Šis peptidas veikia panašiai kaip botoksas, tačiau acetilheksapeptido-8 nereikia sušvirkšti. Jis yra daug universalesnė ir saugesnė alternatyva. Užteptas ant odos patenka į odos ląstelių membranas, o tai vėliau riboja raumenų susitraukimą, stangrina odą ir sumažina raukšles, atsirandančias dėl mimikos. Taip pat, padeda jau esančioms raukšlėms išsilyginti. 

 

RETINOLIS 

 

Retinolis yra vienas iš inovatyviausių ingredientų, kurie veiksmingai stabdo odos senėjimo procesus ir akivaizdžiai mažina raukšlių susidarymą. Taip pat, didina epidermio storį, gerina dermos struktūrą, pastebimai sumažina odos senėjimo požymius.

 

NATŪRALŪS ingredientai 

 

Šalia inovatyviausių ingredientų rikiuojasi ir kiti natūralūs (tai reiškia augalinės kilmės) ingredientai, kurie taip pat pasižymi aktyviu poveikiu odai. 

 

SILIKONAMS, KVAPAMS, ALKOHOLIAMS - NE 

 

Be abejonės, tokie ingredientai kaip kvapai, silikonai ir alkoholiai, esantys produktų sudėtyje, pagerina produktų konsistenciją, suteikia malonų pojūtį ant odos ir apskritai sudaro gerą pirmą įspūdį apie produktą. Tačiau, turėtume suprasti, kad šie ingredientai nėra draugiški mūsų odai. Ilgalaikėje perspektyvoje oda tampa vis sausesnė ir jautresnė, tad kaip ir kituose Skinlovers produktuose taip ir dabar vengiame šių ingredientų ir jiems sakome griežtą ne.

Visi produktai yra suderinti taip, kad papildytų vienas kitą, tad susipažinkite su naujienomis.

Šiuo metu populiaru