Ryto Ir Vakaro Odos Priežiūros Rutina

birželio 26, 2023

Išmokime tinkamai naudotis produktais su aktyviais ingredientais. Prisiminkime, jog naudojant aktyvius ingredientus reikia turėti pakankamai žinių tam, kad odoje vyktų atitinkami ir tai laukiami pokyčiai. Todėl mes jums padėsime papasakodami apie taisyklingas vakaro ir ryto rutinas. 

 

 

Kaip į savo rutiną tinkamai integruoti anti-ageing produktus?

 

Karščiausios mūsų naujienos yra anti-ageing dieninis kremas su peptidais, retinolio serumas ir paakių kremas. Kad būtų jas paprasčiau pritaikyti kasdieniame naudojime, pateikiame keletą patarimų. Vakaro ir ryto rutina iš esmės yra labai svarbios, puoselėjant sveiką odą. Viską atliekant kruopščiai bei taisyklingai greičiau sulauksime norimo ir matomo rezultato.

 

VAKARO RUTINA

Pradėkime nuo to, kad labai svarbu nuprausti veido odą prieš naudojantis kitais aktyviais produktais. Visada aplikuokite produktus tik ant švarios odos (netgi, jei tą dieną buvote be makiažo. Nuprausti reikia prakaito, riebalų likučius ir kitus per dieną susikaupusius nešvarumus). 

Veido odą valyti siūlome pieneliu. Jis labiausiai draugauja su mūsų naujaisiais produktais ir geriausiai tinka odai, kurioje jau matosi pirmieji senėjimo pokyčiai, prižiūrėti. 

Kitame etape naudosime 3in1 toniką, kuris yra praturtintas pantenoliu. Taip pat šis tonikas puikiai draugaus su retinolio serumu.  

Nakčiai naudosime retinolio serumą. Prieš pradedant naudoti produktus su retinoliu reikia atlikti testą. Testą prieš naudojimą atlikite tik prieš naktį.

Tad kaip teisingai pradėti draugystę su retinolio turinčiais produktais? Produktą pirmą vakarą testuokite už ausies. Jeigu viskas gerai, pirmąją savaitę naudokite serumą 3 k. per savaitę. Jeigu oda ir toliau puikiai priima bei toleruoja aktyvųjį retinolį, naudojimą tęskite kiekvieną vakarą. 

Jeigu oda šiek tiek parausta tuomet palaipsniui naudojimą didinkite nuo 3 iki 7 kartų per savaitę.   

Retinolis skatina odos regeneraciją taigi pirmosiomis savaitėmis galite pastebėti intensyvesnį odos pleiskanojimą - taip nusisluoksniuoja senos negyvos odos ląstelės ir jau netrukus pastebėsite atsinaujinusią odą. 

Paakių priežiūra - šiai sričiai naudokite Skinlovers paakių kremą. Kremas itin skalsus, puse paspaudimo pakaks abiejų paakių zonoms. 

Vakarais užbaigiame procedūrą kremu. Po retinolio serumo visam veidui naudojame Skinlovers FC drėkinantį veido kremą su niacinamidu ir hialurono rūgštimi.

 

RYTO RUTINA 

 

Pienelis  + tonikas – po nakties taip pašalinsime nešvarumus nuo odos, bei paruošime ją tolimesniam produktų naudojimui.

Kita priemonė po valymo ir tonizavimo bus mūsų nuostabus naujasis anti-ageing kremas su peptidais. 

Ir užbaigti procedūrą galime sulyginant veido odos atspalvį ir tekstūrą su naujausiu Skinlovers BB kremu . 


Tikimės, kad šie mūsų patarimai padės jums paprastai ir sklandžiai į rutiną integruoti mūsų naujuosius produktus, o po jų naudojimo jūsų oda taps sveika ir laiminga! 

Šiuo metu populiaru