Odos priežiūra šaltuoju sezonu su Skinlovers

lapkričio 3, 2023

Rudens ir žiemos laikotarpis pasižymi žvarbesniu oru, lietumi, mažesniu saulės kiekiu, besikeičiančia temperatūra ir šildymo sezonu uždarose patalpose. Visa tai daro įtaką mūsų kasdienybei – keičiame garderobą, kitus kasdienius įpročius. Tačiau ką reiktų pakeisti savo kasdienėje odos priežiūros rutinoje, kad oda jautusi puikiai? 

Visi aukščiau paminėti faktoriai lemia odos būklės pokyčius. Pradedame pastebėti smulkius bėrimus, odos pleiskanėles, atsiranda odos sudirgimai, oda reikalauja kitokios priežiūros.

 

 

 

Svarbiausias aspektas yra žiemos laikotarpiu odos priežiūros rutiną suskirstyti į dvi dalis - rytinę ir vakarinę - taip, kad jos papildytų viena kitą. Dienos rutina skirta maitinti, apsaugoti odą,  o vakarai tebūnie skirti drėkinimui ir įvairių problemų, tokių kaip raukšlelės, aknė, randeliai ar pigmentinės dėmės, sprendimams. 

Kaip prižiūrėti odą dienos metu? 

Dienos metu rūpinamės odos apsauga nuo šalčio, temperatūrų skirtumų, maitinimu, raminimu.

Veido valymas rytais turi būti tausojantis – tad žiemos laikotarpiu rekomenduojame naudoti švelnų veido prausiklį. 

 

 

 

Dėl savo tekstūros ir papildomo raminančio poveikio rekomenduojame naudoti emulsinės konsistencijos serumą.
Apibendrinant – pagrindiniai raktiniai žodžiai, kurių turėtumėte ieškoti produktuose, skirtuose šaltajam laikotarpiui, yra: maitinimas, apsauga, raminimas.

 

 

Kremai turėtų būti tirštesnės konsistencijos, apsaugantys, maitinantys / drėkinantys su niacinamidu.  Na, o jeigu pastebėjote ant savo veido odos pleiskanėlių ir jaučiate odos diskomfortą, tempimo pojūtį - rinkitės aliejinį serumą. Galima jį maišyti su kremu. 

 

 

Ką naudoti vakare žiemą?

 

Vakaro rutinos produktuose svarbu atkreipti dėmesį į odos drėkinimą ir papildomai atsirandančių problemų sprendimą. Drėkinantys kremai, lengvesnės konsistencijos kremai, turėtų būti naudojami tik vakare, bet ne dienos metu. 

 

 

Taip pat, žiemos laikotarpis nuostabus laikas intensyvesnei odos priežiūrai ir jos problemų sprendimui: pats laikas kovoti su pigmentacija, akne, randeliais, raukšlelėmis ir kt. Vakarais puikiai tinka naudoti retinolį, vit. C ir rūgštinius produktus. 

Šiek tiek plačiau apie kelias, intensyvaus poveikio priemones, kurios puikiai tinka šaltuoju periodu.

 

Retinolio serumas

 

Nuo pigmentinių dėmių, odos tonusui ir stangrumui bei raukšlelių mažinimui. 


 

Azelaino kremas 

Visiems odos bėrimams, kapiliarinei odai, riebiai odai.

 


 

 

Tai pat rekomenduojame savo rutiną papildyti veido kaukėmis. Drėkinanti, liftinguojanti veido kaukė atstatys odos apsaugą, drėkins ir ramins odą nuo įvairių sudirgimų, kurie linkę paūmėti žiemos metu dėl šalikų dėvėjimo, patalpų šildymo, oro sąlygų pokyčių. 

Šiuo metu populiaru