Visiems Krepšeliams - BB kremas DOVANŲ
Pristatome siuntinius į Estiją
93%

Moterų pastebėjo drėkinantį produktų poveikį.

Net 93 proc. išbandžiusių mūsų produktus, teigia pajutusios drėkinantį poveikį. Tinkamas veikliųjų medžiagų pasirinkimas sureguliuoja maitinančių ir drėkinančių medžiagų balansą odoje. Tai akivaizdžiai sumažina odos išsausėjimą.
91%

Išbandžiusiųjų teigia, kad oda turi mažiau bėrimų ir inkštirų.

Subalansuota odos priežiūra = mažiau nešvarumų ir mirusių ląstelių. Taip reguliuojamas ne tik riebalinių liaukų aktyvumas, bet ir inkštirų ar uždegimų atsiradimas.
95%

Moterų teigia, kad su „Skinlovers” jų oda tapo atsparesnė.

Dėl intensyvaus giliųjų odos sluoksnių drėkinimo, sureguliuojamas odos apsauginis sluoksnis bei stiprinama hidrolipidinė plėvelė. Taip oda tampa atsparesnė aplinkos veiksniams bei uždegimams.
Inga P. (30 metų)
Pasiekė rezultatų per 7 savaites

Mano oda niekad nebuvo tobula, raudonis ar vis atsirandantys spuogai lydi jauo nuo kokių 12 metų amžiaus (Dabar jau artėju prie 30), kaip turbūt ir daugelis mano likimo sesių ir brolių esu išbandžius įvairiausių produktų, tačiau norimo rezultato nesulaukdavau. O viskas ko norėjau tiesiog nekompleksuojant išeiti į viešumą be storo sluoksnio makiažo. Tuoj prasidės antras mėnuo kaip naudoju Skinlovers sistemą, o aš jau begalo džiaugiuos savo oda. Jau ir draugėms rekomendavau ir visiems kurie turi ką tvarkyti odoje tai pat rekomenduoju.

5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai
5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai ...
Gintarė U. (42 metai)
Atsikratė raudonio per 2 mėn.

Naudoju jūsų rinkinuką jau antrą mėnesį ir negaliu atsistebėti rezultatais. Su odos raudoniu gyvenau jau ilgą laiką, bet niekad negalvojau kad norint atsikratyti jo užteks tiek nedaug. Jau nebeatsimenu kada taip džiaugčiausi savo veido oda, dėl ko turbūt reikėtų nuoširdžiai padėkoti jums.

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Olesia Ž. (34 metai)
Kūrėjos pasiekti rezultatai

Tik pasiekusi rezultatų pati, galėčiau rekomenduoti savo kurtus produktus kitiems, todėl buvau pirmoji išbandžiusi visą liniją. Mano oda yra mišri linkusi į sausumą. Turėjau akivaizdžias pasikartojančias problemas tokias kaip, nuolatinis odos pleiskanojimas, odos tempimas, inkštirai nosies srityje, labai jautri, nuolat raustanti paakių ir vokų oda, sausi ir šerpėtojantis lūpų kampučiai. Būtent dabartinė Skinlovers linija sutvarkė mano odą per pirmus mėnesius. Dabar mano oda skaisti, odos nebetempia, mažėja mimikos raukšlelės.

7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams
7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams Tai in...
Jolanta Š.
Akivaizdūs pokyčiai per savaitę

Noriu Jums padėkoti ❤ bet nerandu žodžių apsakyti savo džiaugsmo! Šiandien lygiai savaitė kaip naudoju Jūsų rutiną ir oda tiesiog atsigavo,sugijo. Liko švelni, lengva ir be tempimo jausmo, kažkas nerealaus🥰! AČIŪ JUMS iš visos širdies🌹❤

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Emilija G.
Pasiekė rezultato per 3 savaites

Mano oda yra mišri į riebumą. Prieš pradedant naudoti šią liniją, buvau išberta. Po trijų savaičių jau pasimatė akivaizdūs skirtumai odoje. Ši linija padėjo kur kas greičiau pagydyti veidą. Taip pat man nekilo nauji spuogai. 🙂 Pasiekti rezultatai mane be galo džiugina! Tad tikrai, matau vien tik pliusus! Išsamesnę apžvalgą rasite mano youtube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=L7Spw-gRFSc&t=513s

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Tapkite mūsų pokyčių veidu! Išbandykite mūsų produktų krepšelius ir pasidalinkite savo įspūdžiais.

Žiūrėti rinkinį

Atsiliepimai socialiniuose tinkluose

Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija

Kiti atsiliepimai

Atsiliepimai

4.79/5(326)
Rinkinys odai su bėrimais
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Nerealios priemones

Prieš pradedant naudoti šias priemones gavau geru atsiliepimu iš drauges bet galvoju ne pabandžiusi pati nepatikėsiu.
Mano veido oda buvo labai riebi ,inkštirai labai gilus ir ištisai veido oda berdavo ,panaudojus kelias savaites pamačiau akivaizdžius rezultatus ir esu labai laiminga nes labai kompleksuodavau dėl veido odos o šiuo metu galiu džiaugtis lygesne ir labiau švytinčia oda :)

Nuostabus pienelis
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Nuostabus pienelis

Turėjau galimybę išbandyti šį pienelį ir po pirmo panaudojimo supratau kuom jis skiriasi nuo kitu pieneliu😊Nusiprausus su juo veida nebūna jokio odos tempimo, oda jaučiasi labai komfortiškai, sudrėkinta, minkšta, nuraminta, švelni, aksominė, o svarbiausia jis absoliučiai negraužia akiu!!! Žinau, kad su juo galima nusiplauti makiaža, bet “pilna”makiaža sunkiau nuplauna (tai dariau tik norėdama įsitikinti), o šiaip šį pienelį naudoju nuplauti makiažo likučiams. Tikrai rekomenduoju!

Liucija
4
Įvertinimas: 4 iš 5
/5
vidutiniška

Vis dėlto su šia kauke sudėtingiau nei su įprastomis, kurias užsidedame ir palaikome 10 min. Kai pirmą kartą užsidėjau ir palaikiau gal 6 minutes, oda paraudo, jautėsi graužimas ir rezultatu nebuvau patenkinta. Vis dėlto kitą savaitę pamėginau dar kartą, laikiau vos keletą minučių, rezultatas buvo geresnis, oda taip nenuraudo. Sebumo t zonoje jaučiasi, jog yra apmažėję. Drėkinamoji kaukė patiko labiau

Evelina
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
serumas

Puikus serumas, kiek tirštesnis nei įprasti serumai, todėl jausmas lyg pasitepus kremu. Patinka, nes oda jaučiasi net labiau drėkinama. Smagiausia, jog ilgai užtenka. Šis buteliukas virš dviejų mėnesių tarnavo.

Alma
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
nesausina odos

Dauguma odos priežiūros produktų, kurie sprendžia bėrimų ar odos riebumo problemas, tiesiog išsausina odą. Tam kartui oda atrodo tikrai geriau, riebaliuko atrodo nebėra, bet vos praeina savaitė ar dvi, viskas grįžta su kaupu.😞
Tad rinkdamasi ką naudoti, ypač gerai stengiuosi susipažinti ką produktai daro, ar jie sukurti greitam efektui ar ilgainiui sprendžia problemą.
Šiuo rinkiniu esu patenkinta, nes per mėnesį dingo gal 40% problemų, kurias turėjau, bet oda tikrai nebuvo išsausinta. Oda gyja, papildomai jos nežeidžiant. Turbūt geriausia investicija į odą, kurią lyg šiol turėjau.

Sekite mus - @yourskinlovers


This error message is only visible to WordPress admins

Gaukite papildomą nuolaidą jūsų pirmam užsakymui. Užpildykite kontaktų laukelius ir iškart gaukite -10% nuolaidą.