AKCIJA! Aliejinis Serumas DOVANŲ
Pristatome siuntinius į Italiją
93%

Moterų pastebėjo drėkinantį produktų poveikį.

Net 93 proc. išbandžiusių mūsų produktus, teigia pajutusios drėkinantį poveikį. Tinkamas veikliųjų medžiagų pasirinkimas sureguliuoja maitinančių ir drėkinančių medžiagų balansą odoje. Tai akivaizdžiai sumažina odos išsausėjimą.
91%

Išbandžiusiųjų teigia, kad oda turi mažiau bėrimų ir inkštirų.

Subalansuota odos priežiūra = mažiau nešvarumų ir mirusių ląstelių. Taip reguliuojamas ne tik riebalinių liaukų aktyvumas, bet ir inkštirų ar uždegimų atsiradimas.
95%

Moterų teigia, kad su „Skinlovers” jų oda tapo atsparesnė.

Dėl intensyvaus giliųjų odos sluoksnių drėkinimo, sureguliuojamas odos apsauginis sluoksnis bei stiprinama hidrolipidinė plėvelė. Taip oda tampa atsparesnė aplinkos veiksniams bei uždegimams.
Inga P. (30 metų)
Pasiekė rezultatų per 7 savaites

Mano oda niekad nebuvo tobula, raudonis ar vis atsirandantys spuogai lydi jauo nuo kokių 12 metų amžiaus (Dabar jau artėju prie 30), kaip turbūt ir daugelis mano likimo sesių ir brolių esu išbandžius įvairiausių produktų, tačiau norimo rezultato nesulaukdavau. O viskas ko norėjau tiesiog nekompleksuojant išeiti į viešumą be storo sluoksnio makiažo. Tuoj prasidės antras mėnuo kaip naudoju Skinlovers sistemą, o aš jau begalo džiaugiuos savo oda. Jau ir draugėms rekomendavau ir visiems kurie turi ką tvarkyti odoje tai pat rekomenduoju.

5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai
5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai ...
Gintarė U. (42 metai)
Atsikratė raudonio per 2 mėn.

Naudoju jūsų rinkinuką jau antrą mėnesį ir negaliu atsistebėti rezultatais. Su odos raudoniu gyvenau jau ilgą laiką, bet niekad negalvojau kad norint atsikratyti jo užteks tiek nedaug. Jau nebeatsimenu kada taip džiaugčiausi savo veido oda, dėl ko turbūt reikėtų nuoširdžiai padėkoti jums.

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Olesia Ž. (34 metai)
Kūrėjos pasiekti rezultatai

Tik pasiekusi rezultatų pati, galėčiau rekomenduoti savo kurtus produktus kitiems, todėl buvau pirmoji išbandžiusi visą liniją. Mano oda yra mišri linkusi į sausumą. Turėjau akivaizdžias pasikartojančias problemas tokias kaip, nuolatinis odos pleiskanojimas, odos tempimas, inkštirai nosies srityje, labai jautri, nuolat raustanti paakių ir vokų oda, sausi ir šerpėtojantis lūpų kampučiai. Būtent dabartinė Skinlovers linija sutvarkė mano odą per pirmus mėnesius. Dabar mano oda skaisti, odos nebetempia, mažėja mimikos raukšlelės.

7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams
7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams Tai in...
Jolanta Š.
Akivaizdūs pokyčiai per savaitę

Noriu Jums padėkoti ❤ bet nerandu žodžių apsakyti savo džiaugsmo! Šiandien lygiai savaitė kaip naudoju Jūsų rutiną ir oda tiesiog atsigavo,sugijo. Liko švelni, lengva ir be tempimo jausmo, kažkas nerealaus🥰! AČIŪ JUMS iš visos širdies🌹❤

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Emilija G.
Pasiekė rezultato per 3 savaites

Mano oda yra mišri į riebumą. Prieš pradedant naudoti šią liniją, buvau išberta. Po trijų savaičių jau pasimatė akivaizdūs skirtumai odoje. Ši linija padėjo kur kas greičiau pagydyti veidą. Taip pat man nekilo nauji spuogai. 🙂 Pasiekti rezultatai mane be galo džiugina! Tad tikrai, matau vien tik pliusus! Išsamesnę apžvalgą rasite mano youtube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=L7Spw-gRFSc&t=513s

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Tapkite mūsų pokyčių veidu! Išbandykite mūsų produktų krepšelius ir pasidalinkite savo įspūdžiais.

Žiūrėti rinkinį

Atsiliepimai socialiniuose tinkluose

Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija

Kiti atsiliepimai

Atsiliepimai

4.78/5(357)
Lina
4
Įvertinimas: 4 iš 5
/5
5 žingsniai

Rekomenduoju. Vienintelis man trūkumas, kad viskas jaučiasi ant veido reikėjo laiko priprasti. Susisiekiau su konsultante paklausti gal ką ne taip darau tai paaiškino,kad pirmiausia priemonių reikia tepti labai mažai plonu sluoksniu ir taip jau yra su natūralia kosmetika ji jausis šiek tiek ant veido ,nes produktuose nėra silikonų...
Na tai prisijaukinau šiuos produktus ,nes radau tikrai daug gerų atsiliepimų, tad laukiu ir aš tų stebuklingų rezultatų. Kol kas matau tik sumažėjusi veido tempimą ,nes žiaaauriai tempdavo veidą labai dehitratavusi, bet naudoju dar tik 3 savaites tai tikiu,kad čia dar nepabaiga ,nes produktų dar liko daug nežinau kada išnaudosiu nors ir sąžiningai tepu kasdien :D

Miglė
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
7 žingsnių rinkinys

Retai kada rašau komentarus,bet šį kart nesusilaikiau. Esu mėgėja išbandyt vis kažką naujo,gal todėl,kad neatrandu to tobulo varianto sau.
Išbandžiau jūsų šį 7 etapų rinkinį na ir ką jau įsiūliau ir ne vienai draugei kai jos paklausė ką naudoju savo odai. :) Nes ji atrodo visiškai kitokia. Atsigavusi,išsivaliusi, mažiau matomi inkštirai, nebesiriebaluoja taip. Tiesa pirmą savaitę viskas valėsi kilo į paviršių jau maniau dar viena ,,stebuklą,, nusipirkau, kuris nieko nepadeda kas žadama. Bet po gero mėnesio,gal dviejų oda visiškai pasikeitė į gerąją pusę. Kol kas man tai atradimas. tad rekomenduoju išbandyt. Negailėkit pinigų,nes geras produktas turi savo kainą. Tikrai kai pabaigsiu kartosiu.

Daiva
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Atstatomasis rinkinys

Sveiki, rašau nes noriu pagirti jūsų produktus ,kuriuos man parinko jūsų konsultantės. Odą atgaivinau jau nuo pirmos akimirkos pajaučiau ką reiškia naudoti kokybišką produktą nei buvau įpratusi. Ir nors kaina nemaža, bet verta kiekvieno cento.

Kristina
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Priešuždegiminis serumas

Mano odai tiko patiko kaip aš sakau :D
Turiu jautrią odą linkusią į kuperozę tai šiek tiek matau jau rezultatus, todėl negaliu nepasidžiaugti :) Tiesa naudoju ir pienelį jūsų ir losjoną su AHA rūgštimis ir drėkinančią emulsiją.
Tai viskas patinka na tik kaina nelabai :D

D.J
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Švarios veido odos eleksyras

Nerealiai patiko. Turiu riebią odą o su šituo serumu ji ilgiau išlieka matinė. Nežinau ar serumas padėjo ar sutapimas,bet nebekyla spuogeliai. Naudoju apie mėnesį žiūrėsiu kaip bus toliau. Bet šiai dienai tai man atradimas negaliu atsidžiaugti.

Sekite mus - @yourskinlovers


This error message is only visible to WordPress admins

Gaukite papildomą nuolaidą jūsų pirmam užsakymui. Užpildykite kontaktų laukelius ir iškart gaukite -10% nuolaidą.