Pristatome siuntinius į Slovėniją
93%

Moterų pastebėjo drėkinantį produktų poveikį.

Net 93 proc. išbandžiusių mūsų produktus, teigia pajutusios drėkinantį poveikį. Tinkamas veikliųjų medžiagų pasirinkimas sureguliuoja maitinančių ir drėkinančių medžiagų balansą odoje. Tai akivaizdžiai sumažina odos išsausėjimą.
91%

Išbandžiusiųjų teigia, kad oda turi mažiau bėrimų ir inkštirų.

Subalansuota odos priežiūra = mažiau nešvarumų ir mirusių ląstelių. Taip reguliuojamas ne tik riebalinių liaukų aktyvumas, bet ir inkštirų ar uždegimų atsiradimas.
95%

Moterų teigia, kad su „Skinlovers” jų oda tapo atsparesnė.

Dėl intensyvaus giliųjų odos sluoksnių drėkinimo, sureguliuojamas odos apsauginis sluoksnis bei stiprinama hidrolipidinė plėvelė. Taip oda tampa atsparesnė aplinkos veiksniams bei uždegimams.
Inga P. (30 metų)
Pasiekė rezultatų per 7 savaites

Mano oda niekad nebuvo tobula, raudonis ar vis atsirandantys spuogai lydi jauo nuo kokių 12 metų amžiaus (Dabar jau artėju prie 30), kaip turbūt ir daugelis mano likimo sesių ir brolių esu išbandžius įvairiausių produktų, tačiau norimo rezultato nesulaukdavau. O viskas ko norėjau tiesiog nekompleksuojant išeiti į viešumą be storo sluoksnio makiažo. Tuoj prasidės antras mėnuo kaip naudoju Skinlovers sistemą, o aš jau begalo džiaugiuos savo oda. Jau ir draugėms rekomendavau ir visiems kurie turi ką tvarkyti odoje tai pat rekomenduoju.

5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai
5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai ...
Gintarė U. (42 metai)
Atsikratė raudonio per 2 mėn.

Naudoju jūsų rinkinuką jau antrą mėnesį ir negaliu atsistebėti rezultatais. Su odos raudoniu gyvenau jau ilgą laiką, bet niekad negalvojau kad norint atsikratyti jo užteks tiek nedaug. Jau nebeatsimenu kada taip džiaugčiausi savo veido oda, dėl ko turbūt reikėtų nuoširdžiai padėkoti jums.

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Olesia Ž. (34 metai)
Kūrėjos pasiekti rezultatai

Tik pasiekusi rezultatų pati, galėčiau rekomenduoti savo kurtus produktus kitiems, todėl buvau pirmoji išbandžiusi visą liniją. Mano oda yra mišri linkusi į sausumą. Turėjau akivaizdžias pasikartojančias problemas tokias kaip, nuolatinis odos pleiskanojimas, odos tempimas, inkštirai nosies srityje, labai jautri, nuolat raustanti paakių ir vokų oda, sausi ir šerpėtojantis lūpų kampučiai. Būtent dabartinė Skinlovers linija sutvarkė mano odą per pirmus mėnesius. Dabar mano oda skaisti, odos nebetempia, mažėja mimikos raukšlelės.

7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams
7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams Tai inovatyvi ir...
Jolanta Š.
Akivaizdūs pokyčiai per savaitę

Noriu Jums padėkoti ❤ bet nerandu žodžių apsakyti savo džiaugsmo! Šiandien lygiai savaitė kaip naudoju Jūsų rutiną ir oda tiesiog atsigavo,sugijo. Liko švelni, lengva ir be tempimo jausmo, kažkas nerealaus🥰! AČIŪ JUMS iš visos širdies🌹❤

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Emilija G.
Pasiekė rezultato per 3 savaites

Mano oda yra mišri į riebumą. Prieš pradedant naudoti šią liniją, buvau išberta. Po trijų savaičių jau pasimatė akivaizdūs skirtumai odoje. Ši linija padėjo kur kas greičiau pagydyti veidą. Taip pat man nekilo nauji spuogai. 🙂 Pasiekti rezultatai mane be galo džiugina! Tad tikrai, matau vien tik pliusus! Išsamesnę apžvalgą rasite mano youtube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=L7Spw-gRFSc&t=513s

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Tapkite mūsų pokyčių veidu! Išbandykite mūsų produktų krepšelius ir pasidalinkite savo įspūdžiais.

Žiūrėti rinkinį

Atsiliepimai socialiniuose tinkluose

Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija

Kiti atsiliepimai

Atsiliepimai

4.81/5(208)
Ačiū visai skinlovers komandai :)
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Ačiū visai skinlovers komandai :)

Ilgą laiką niekaip negalėjome atitaikyti priemonių mano mamos probleminei, sausai ir jautriai veido odai. Po ilgų paieškų pamačiau reklamą ir nusprendžiau pabandyti dar kartą. Likau labai nustebinta kaip greitai su manimi susisiekė konsultantė, visko išsamiai išklausinėjo ir pateikė personalizuotą pasiūlymą. Dabar eina pirmas mėnuo, kai mama naudoja šias priemones ir galiu pasakyti, jog kaina atitinka kokybę. Nesigailiu, nei vieno išleisto cento matydama kokia mama laiminga, nes veido odos būklė labai ženkliai pasitaisė. Nuoširdžiai AČIŪ , kad esate ir padedate spręsti problemas.

Kristina Juciuviene
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Veganiška ir ekologiška

Užpildžiau testą. Susisiekė kosmetologė. Labai maloni panelė. Parinko man tinkamus produktus, bei labai daug papasakojo ko nežinojau apie savo veidą. Tai gavau ir priemones ir konsultaciją. Jau naudoju ir tikrai jaučiu jog oda atsistatė ir nebėra tokia sausa.. pagrindinis mano aspektas - veganiška ir naturali kosmetika. <3 AČIŪ

labai patiko
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Noriu pasidalinti

Isbandziau sia rutinai, neslepsiu dvejojau, nes visad nerandu sau tinkamu produktu. Uzpildziau testuka, paskambino kosmetologe padejo sudelioti rinkinuka, papasakojo nauda mano odai na ir ka galiu pasakyti esu ziauriai patenkinta!!! Naudoju 2 savaites ir matau aiskius rezultatus! Aciu! :)

Puiku
4
Įvertinimas: 4 iš 5
/5
Puiku

Labai atsigavo oda po siu priemoniu, nesitikejau, kad taip tiks, maniau dar viena reklama, bet jau menesi laiko mano oda tvarkosi su sia kosmetika

Gabi
Patvirtintas vartotojas
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
Negaliu atsidžiaugti savo oda

Nuoširdžiai niekada nesu turėjusi tokią skaisčią, lygią ir gražią odą. Anksčiau naudojau įvairias priemones, tiek kurias rekomendavo kosmetologė, tiek lengviau prieinamas parduotuvėse ir nei vienos man 100 proc nepadėjo.

Jau po savaitės dingo visi šerpetojimai, kurie man pasireiškia žiemos metu.

Sekite mus - @yourskinloversGaukite papildomą nuolaidą jūsų pirmam užsakymui. Užpildykite kontaktų laukelius ir iškart gaukite -10% nuolaidą.