Joninių išpardavimas, net -35% VISKAM! 💚
Pristatome siuntinius į Lenkiją
93%

Moterų pastebėjo drėkinantį produktų poveikį.

Net 93 proc. išbandžiusių mūsų produktus, teigia pajutusios drėkinantį poveikį. Tinkamas veikliųjų medžiagų pasirinkimas sureguliuoja maitinančių ir drėkinančių medžiagų balansą odoje. Tai akivaizdžiai sumažina odos išsausėjimą.
91%

Išbandžiusiųjų teigia, kad oda turi mažiau bėrimų ir inkštirų.

Subalansuota odos priežiūra = mažiau nešvarumų ir mirusių ląstelių. Taip reguliuojamas ne tik riebalinių liaukų aktyvumas, bet ir inkštirų ar uždegimų atsiradimas.
95%

Moterų teigia, kad su „Skinlovers” jų oda tapo atsparesnė.

Dėl intensyvaus giliųjų odos sluoksnių drėkinimo, sureguliuojamas odos apsauginis sluoksnis bei stiprinama hidrolipidinė plėvelė. Taip oda tampa atsparesnė aplinkos veiksniams bei uždegimams.
Inga P. (30 metų)
Pasiekė rezultatų per 7 savaites

Mano oda niekad nebuvo tobula, raudonis ar vis atsirandantys spuogai lydi jauo nuo kokių 12 metų amžiaus (Dabar jau artėju prie 30), kaip turbūt ir daugelis mano likimo sesių ir brolių esu išbandžius įvairiausių produktų, tačiau norimo rezultato nesulaukdavau. O viskas ko norėjau tiesiog nekompleksuojant išeiti į viešumą be storo sluoksnio makiažo. Tuoj prasidės antras mėnuo kaip naudoju Skinlovers sistemą, o aš jau begalo džiaugiuos savo oda. Jau ir draugėms rekomendavau ir visiems kurie turi ką tvarkyti odoje tai pat rekomenduoju.

5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai
5 Žingsnių Rinkinys Visapusiškai Odos priežiūrai ...
Gintarė U. (42 metai)
Atsikratė raudonio per 2 mėn.

Naudoju jūsų rinkinuką jau antrą mėnesį ir negaliu atsistebėti rezultatais. Su odos raudoniu gyvenau jau ilgą laiką, bet niekad negalvojau kad norint atsikratyti jo užteks tiek nedaug. Jau nebeatsimenu kada taip džiaugčiausi savo veido oda, dėl ko turbūt reikėtų nuoširdžiai padėkoti jums.

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Olesia Ž. (34 metai)
Kūrėjos pasiekti rezultatai

Tik pasiekusi rezultatų pati, galėčiau rekomenduoti savo kurtus produktus kitiems, todėl buvau pirmoji išbandžiusi visą liniją. Mano oda yra mišri linkusi į sausumą. Turėjau akivaizdžias pasikartojančias problemas tokias kaip, nuolatinis odos pleiskanojimas, odos tempimas, inkštirai nosies srityje, labai jautri, nuolat raustanti paakių ir vokų oda, sausi ir šerpėtojantis lūpų kampučiai. Būtent dabartinė Skinlovers linija sutvarkė mano odą per pirmus mėnesius. Dabar mano oda skaisti, odos nebetempia, mažėja mimikos raukšlelės.

7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams
7 Žingsnių Efektyvus Odos Priežiūros Rinkinys Visiems Odos Tipams Tai in...
Jolanta Š.
Akivaizdūs pokyčiai per savaitę

Noriu Jums padėkoti ❤ bet nerandu žodžių apsakyti savo džiaugsmo! Šiandien lygiai savaitė kaip naudoju Jūsų rutiną ir oda tiesiog atsigavo,sugijo. Liko švelni, lengva ir be tempimo jausmo, kažkas nerealaus🥰! AČIŪ JUMS iš visos širdies🌹❤

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Emilija G.
Pasiekė rezultato per 3 savaites

Mano oda yra mišri į riebumą. Prieš pradedant naudoti šią liniją, buvau išberta. Po trijų savaičių jau pasimatė akivaizdūs skirtumai odoje. Ši linija padėjo kur kas greičiau pagydyti veidą. Taip pat man nekilo nauji spuogai. 🙂 Pasiekti rezultatai mane be galo džiugina! Tad tikrai, matau vien tik pliusus! Išsamesnę apžvalgą rasite mano youtube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=L7Spw-gRFSc&t=513s

4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai
4 Žingsnių Veido Priežiūros Rinkinys Dehidratuotai Odai ...
Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Ar esate pasiruošusi savo gaiviai ir skaisčiai odai?

Tapkite mūsų pokyčių veidu! Išbandykite mūsų produktų krepšelius ir pasidalinkite savo įspūdžiais.

Žiūrėti rinkinį

Atsiliepimai socialiniuose tinkluose

Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija
Atsiliepimai apie skinlovers produkcija

Kiti atsiliepimai

Atsiliepimai

4.78/5(357)
Patricija P.
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
tonikas odai

sausai odai sakyciau butinas produktas! Pati naudoju ir esu patenkinta, siulau ir kitiems! Labiausiai dziaugiuosi, jog yra alavijo sulciu sudetyje. Ne visuose tonikuose jos buna:)

Edita Bal.
5
Įvertinimas: 5 iš 5
/5
padėjo

Teko įprasti turėti ir naudoti net 5 veido odos priežiūros produktus, nes seniau naudodavau daugiausia kremą.
Pradėjau rūpintis savo oda po nėštumo, kai ji tapo labai diskomfortiškai sausa ant žandų, bet blizgi ant nosies. Galėdavau plika akimi matyti šerpetojimus. Draugė rekomndavo šią produkciją, tad nuo to laiko jau baigiu pamiršti visas odos problemas

Marija
4
Įvertinimas: 4 iš 5
/5
Produktai

Didžiųjų bėrimų, kuriuos turėjau nepanaikino, o apmažino. :) Tačiau spuogeliai, inkštirai, ir odos blizgesys tikrai susitvarkė. Nudoju apie 1,5 mėnėsio. Neturint labai opių aknės problemų tai gali būti sprendimas, bet didensių rezultatų gali tekti šiek tiek palaukti:)

Olesia Skinlovers
Įvertinimas: 0 iš 5
/5

Agne, ačiū už atsiliepimą. Iš jūsų komentaro ir kiek laiko naudojate kosmetiką, matau kad dar tikrai yra galimybių situaciją pagerinti. Rezultatams pamatyti, tam tikrais atvejais gali prireikti kiek daugiau laiko ir tai ką dabar jaučiate gali būti rutinos prisitaikymo prie jūsų veido odos pasekmė ir odos valymosi procesas. Kaip turbūt žinote kiekvienas mūsų klientas turi savo asmeninę kosmetologę, jei galite parašykite Jums priskirtai kosmetologei, ieškosime sprendimų ir pasistengsime kad kaip ir mus rekomenduojantys žmonės būtumėte 100% laiminga Skinlovers kosmetikos pasirinkimu. :)

Agnė
3
Įvertinimas: 3 iš 5
/5
ne stebuklas

Nors girdėjau daug gerų atsiliepimų, bet deja aš negaliu to paties pasakyti. Naudoju ilgiau nei mėnesį ir nepastebėjau jokių stebuklingų pagerėjimų. Mano oda riebi, tad po valandos jau blizga, drėkinimo pakanka (pliusas), bėrimų nesumažėjo, net gal padaugėjo. Kosmetika nėra bloga, tik už tokią kainą norėčiau geriau. Jeigu nesate atradę sau tinkamų priemonių matyt verta pabandyti, tik atsargiai su lūkesčiais.

Sekite mus - @yourskinlovers


This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.


Gaukite papildomą nuolaidą jūsų pirmam užsakymui. Užpildykite kontaktų laukelius ir iškart gaukite -10% nuolaidą.