Kosmetika, kurią sukūriau padėti Jūsų ir savo odai

Viskas prasidėjo dar vaikystėj, kai netikėtai atsiradusi odos liga privertė slėpti savo veidą nuo kitų ir jaustis nejaukiai. Paraudimai, bėrimai, išsausėjimai – visa tai lydėjo kasdien. Ir, toli gražu, nesibaigė su paauglyste ar su naujomis odos priežiūros priemonėmis, kad ir kaip norėjos.

Tačiau su liga pavyko susigyventi, o odos problemos baigės po daugiau nei 15 metų paieškų: kosmetologijos studijų bei darbo grožio industrijoje.  Viso to rezultatas – Skinlovers natūrali kosmetika odos būklei gerinti – bendras biochemikų, dermatologų bei kosmetologų darbas.

Tikiu, kad kiekvienas turim teisę spindėti. Ne tik vidumi, bet ir išore.

Produktai be toksinų

Aplinka sukelia daug streso. O to pasėkmė dažnai būna odos problemos. Suprantame, kad pakankamai prisikentėjote ir jūs, ir jūsų oda. Todėl sukūrėme produktų liniją be parabenų, dirbtinių priedų, naftos ar genų mutacijas sukeliančių medžiagų.

Daugiau

Natūrali kosmetika: draugiška jūsų odai ir gyvūnams

Mums svarbi ne tik jūsų odos, bet ir gyvūnų gerovė. Todėl gaminant „Skinlovers” produktų liniją naudojami tik ekologiškos, natūralios medžiagos. Jokie bandymai su gyvūnais nebuvo ir nebus atliekami.

Daugiau

Natūraliai efektyvu

Žinome, kad augalai – gydo. Todėl atrinkome aukščiausios kokybės, ekologiškas, veiksmingiausias augalines medžiagas tam, kad oda atgytų ir suspindėtų kuo natūralesniu būdu.

Daugiau

Tvarumas iš vidaus ir iš išorės

Negalime likti abejingi tam, kas mus gydo. Todėl sukūrėme produktus, kurie paliktų pėdsaką nebent jūsų odoje. Visi ingredientai yra iš atsinaujinančių šaltinių, o pakuotės – draugiškos aplinkai. Jos pagamintos iš perdirbto stiklo, nereikalauja papildomų žaliavų ar kitų žemės šteklių.

Daugiau

Labiausiai pamėgti produktai